Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ov2000.com/includes/menu.inc).

Separatory substancji ropopochodnych i instalacje tryskaczowe - czym są owe urządzenia oraz jak funkcjonują

Artykuły

Separator substancji ropopochodnych to pełniące ważną rolę urządzenie, jakie jest instalowane w sieciach kanalizacyjnych, albowiem pełni ono nadzwyczaj istotną funkcję. Jego zadaniem jest oddzielanie i magazynowanie cieczy, olejów i tłuszczów odmiennego pochodzenia ze ścieków.
Dzięki tym urządzeniom możliwe jest szczątkowe oczyszczenie wód opadowych, jakie są narażone na zabrudzenie rozmaitymi szkodliwymi substancjami ropopochodnymi. Mimo, iż nazwa tego urządzenia jest dość zawikłana i na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że pod żadnym pozorem nie zetknąłeś się z tym urządzeniem, to jednak są one współcześnie powszechnie wykorzystywane, przykładowo na drogach, autostradach, parkingach, i także w zakładach fabrycznych czy przeróżnych strefach miejskiej komunikacji. W sieciach kanalizacyjnych współcześnie stosuje się separatory tłuszczu i separatory substancji ropopochodnych, takie jak na przykład koalescencyjne bądź też lamelowe. http://www.normbud.pl/technika-przeciwpozarowa/zestawy-pompowe-i-szafy-sterownicze/uklady-pompowe/zestaw-pompowy-podwojny-z-pompa-jockey
Separator
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com
Separator substancji ropopochodnych to urządzenie, jakie dziś jest proponowane przez sporo specjalistycznych firm i fabrykantów, którzy znani są z tego, że oferują towary najwyższej jakości. Instalacje tryskaczowe także należą do interesujących urządzeń. Bezsprzecznie i z tymi urządzeniami już nieraz się spotykałeś. Instalacje tryskaczowe to nic innego, jak modne systemy tryskaczowe, jakie dają ochronę przed pożarem. Kiedy temperatura osiąga nadto wysoki poziom szklana ampułka, jaka znajduje się w separatorze rozwija się, co powoduje uwolnienie cieczy, jaka rozpryskuje się po całym obiekcie. Zobacz również stronę: www


Dziś są one montowane w rozmaitych obiektach, na pewno odnajdziesz je w firmach, instytucjach, obiektach komercyjnych, uczelniach, hotelach, pensjonatach, galeriach handlowych, różnych obiektach przemysłowych, halach i tak dalej. Obecnie zdołamy wyróżnić trzy rodzaje instalacji tryskaczowych - mokrą, suchą oraz suchą wstępnie sterowaną. Bezspornie również te urządzenia sprawują niesłychanie znaczącą i nadzwyczaj istotną funkcję.