Nim podejmiesz kolaborację z nieznanym biznesem upewnij się z kim masz do czynienia

Artykuły

Kiedy prowadzimy swoją firmę, to z pewnością powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że jesteśmy narażeni na dużo przeróżnych rzeczy. Musimy uważać na pracowników, którzy nie ciągle są uczciwi, na klientów którzy czasem chcą nas oszukać, lecz również oraz na inne osoby, które pracują w tej samodzielnej branży i które próbują się wybić na czołówkę niedozwolonymi metodami. Powinniśmy się tego wszystkiego wystrzegać, ponieważ w przeciwnym razie możemy sporo stracić.
Dokumenty
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Nieuczciwa konkurencja jest bardzo niebezpieczna Trzeba sobie wydawać sprawę, że nieuczciwa konkurencja (pomocne źródła) to nie tylko pusty slogan, lecz prawdziwe opisywanie rzeczywistości. Może się okazać, że bierzemy udział w jakimś przetargu oraz ktoś zaproponuje ofertę w przystępniejszej kwocie, chociaż świetnie wydajemy sobie sprawę z tego, że nie jest w stanie wykonać tego właściwie jakościowo przy takiej cenie. Dodatkowo trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że czasem kilka przedsiębiorstw ustala jedną, dużo zaniżoną cenę, przez co oni mogą zyskać, a my stracimy, ponieważ chcemy więcej za własne usługi. Takie działania też nie są legalne i należy je potępiać. Tak jak nie jest legalne robienie czarnego PR’u, a więc rozpowiadanie nieprawdziwych informacji o innej firmie, w wyniku czego traci ona własnych kontrahentów. Wiemy, iż każdy chce, by jego zakład osiągała jak najwięcej, nie mniej należy to uzyskiwać ciężką pracą, a nie oszustwami.Taki audyt może nam wiele dać
Chcemy posiadać pewność, iż nasi pracownicy są bezpieczni podczas pracy, iż wszystkie nasze konkretne są bezpieczne i iż nasze receptury bez wątpienia nie otrzymają się w niepowołane ręce. Przez to właśnie należy regularnie wykonywać audyt bezpieczeństwa (audyt bezpieczeństwa można zamówić na iabi.info) oraz nie możemy na nim oszczędzać. A jeśli wyjdą jakieś luki, to trzeba je jak najszybciej naprawić.
Dzisiaj możemy się skutecznie bronić
Kiedy stwierdzamy, iż ktoś działa nieuczciwie, to mówmy to do właściwych instytucji one się wszystkim zajmą. Jeżeli widzimy, iż bezpieczeństwo firmy nie jest najlepsze, to powinniśmy to jak najprędzej naprawić. Dzisiaj mamy sporo możliwości oraz spore wsparcie, z pewnością musimy z tego korzystać.