Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ov2000.com/includes/menu.inc).

Jeżeli chcesz się nieco dowiedzieć o ochronie przeciwpożarowej, wówczas z pewnością ten tekst przeznaczony jest właśnie dla Ciebie

Artykuły

Kiedy śledzisz na bieżąco naszą domenę internetową, wówczas bez wątpliwości wiesz, że właśnie rozpoczęliśmy cykl tekstów na temat różnego rodzaju nowoczesnych urządzeń technicznych, które powodują, że jest nam na co dzień o wiele łatwiej pracować. Dzisiaj z kolei chcemy opisać Ci, jak działają instalacje ppoż w dużych przedsiębiorstwach. Serdecznie polecamy zapoznanie się z artykułem na ten temat – kiedy w Twojej firmie dojdzie dla przykładu do pożaru, wówczas kategorycznie dobrze będzie znać wszystkie kwestie oraz wiedzieć, w jaki sposób działa taki system przeciwpożarowy.
Na początku bez wątpliwości warto zwrócić uwagę przede wszystkim na zraszacze oraz czujniki dymu. Powinny one znajdować się w każdym pomieszczeniu – najczęściej działają zwyczajnie automatycznie. Jeśli taki czujnik wykryje nieco dymu, wtedy niemal od razu zawiadomi o tym główny czujnik, który z kolei będzie w stanie uruchomić wytrysk wody. Dzięki temu instalacja jest w stanie niemal natychmiast ugasić nieduży pożar. Nie da się zaprzeczyć, że takie czujniki są wielce pożyteczne, bo pozwalają na ugaszenie pożaru gdy jest jeszcze nieduży – w większości przypadków z pewnością wystarczy to do tego, żeby nie musieć wzywać straży pożarnej. Inspiracja: http://www.normbud.pl/kanalizacja-woda/rury-i-ksztaltki-zeliwne
Kształtki żeliwne
Author: TECE Sp. z o.o.
Source: http://www.tece.pl/index.php?action=product&category=1
Jeśli zastanawiasz się jakie dodatkowo urządzenia zapewniają Ci na co dzień bezpieczeństwo w pracy, wtedy powinieneś bez wątpliwości zwrócić uwagę również na zraszacze. Jeśli dokładnie się przyjrzysz, z pewnością zauważysz je na zewnątrz budynku, w którym pracujesz. Jeżeli nie są właściwie widoczne, wtedy możesz zwrócić na to uwagę administracji budynku, jednak o ile tylko w ogóle gdzieś są i są sprawne – wtedy zdecydowanie nie powinieneś się przejmować. Jeżeli w budynku będzie prawdziwe zagrożenie pożarem, wówczas odpowiednie służby bez wątpienia znajdą do nich dojście, a w dodatku wszystkie maszyny zostaną sprawnie uruchomione przez administrację budynku. Zobacz więcej na: http://www.normbud.pl/W dzisiejszym tekście to niestety wszystkie informacje, jednak wciąż gorąco zapraszamy Cię na kolejne artykuły z naszej serii. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy separator tłuszczów musi znaleźć się w każdej restauracji oraz w jaki sposób działa czyszczak, wtedy bez wątpienia powinieneś zostać fanem naszej strony internetowej – już niedługo pojawią się tu najświeższe informacje.