Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ov2000.com/includes/menu.inc).

Czy opłaca się lokować pieniądze w nieruchomości w czasie zapaści gospodarczej ?

Artykuły

Kryzys gospodarczy nie jest czymś nowym. W dziejach naszej planety nie raz gospodarka odczuwała okres zawirowań ekonomicznych. Biznesmeni tracili firmy, pracownicy etatowi martwili się o los swojej rodziny. Okazuje się jednak, że w minionych wiekach zawsze były skuteczne te same instrumenty lokaty kapitału. Otóż nieruchomości zawsze były pewną lokatą kapitału, która dawała poczucie bezpieczeństwa.
Budowa nowego osiedla
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Warto w czasie kryzysu lokować pieniądze w nieruchomości, bo są one gwarantem bezpiecznej inwestycji. Akcje czy obligacje nie dają tego komfortu. W czasie zapaści gospodarczej 2 narzędzia ekonomiczne zwyżkują, gdy pozostałe idą w dół. Tymi instrumentami prócz nieruchomości są także złoto i srebro. I faktycznie obserwuje się w chwili obecnej wzrost cen srebra i złota. Ktoś kto kilka lat temu zainwestował w te metale, to teraz mógłby się cieszyć niemałym zyskiem. Obecnie wartość nieruchomości idzie w dół. Dużo ciekawych informacji znajduje się tu: czytaj tu.
Toteż teraz przyszedł dobry moment, by je nabyć po bardzo niskich cenach. Ludzie nimi handlują, ponieważ nierzadko jest im potrzebna gotówka. W taki sposób pojawiają się na rynku dobre okazje. Ekonomiści przewidują, że za niedługi czas ceny mieszkań wzrosną. Jest to związane ze zmianami na rynkach, które nieustannie powracają w dziejach. Otóż teraz złoto i srebro zwyżkują, ale gdy uzyskają swój najwyższy pułap, to znowu będą spadały. Wtedy także ceny nieruchomości zaczną zwyżkować. Dlatego właśnie teraz jest najlepszy moment do nabycia własnej nieruchomości (zerknij tu).


budowa
Author: SPÖ Presse und Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
Apartamenty na sprzedaż Wrocław wydają się świetną okazją inwestycyjną. Można dzięki ulokowaniu kapitału nie tylko uratować się przed nieuchronnym obniżeniem wartości środków płatniczych, ale również zadbać o przypływ pieniędzy. Przecież zakup mieszkania we Wrocławiu czyni możliwym chociażby wynajęcie pokojów studentom, którzy przybywają ze wszystkich zakątków kraju. Gdy decydujemy się na nabycie mieszkania we Wrocławiu, to warto także zadbać o to, aby umożliwiało relaks na świeżym powietrzu. Mieszkanie z ogródkiem Wrocław (http://www.mojdom.com.pl/pl/Sloneczny-Zakatek) jest świetną możliwością nie tylko nabycia własnych czterech kątów, ale także zapewnienia sobie skrawka zieleni, który pozwoli uciec od wielkomiejskiego zgiełku.